Zapytaj eksperta

Zadaj pytanie

PediatrzeDermatologowi

Informacje o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris Sp. z o. o. danych wrażliwych (odnośnie mojego stanu zdrowia, przyjmowanych leków, stanu skóry i włosów, przebytych zabiegach oraz operacjach).*

* Pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris sp. z o. o. informacji handlowych przesyłanych za pomocą poczty elektronicznej.

Dr n. med. Marek Pleskot

Specjalista chorób dzieci

Pediatra z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Przez 17 lat pracował w Klinicznym Szpitalu Dziecięcym AM im. prof. M. Michałowicza w Warszawie, gdzie oprócz działalności leczniczej zajmował się pracą naukową. Będąc adiunktem Akademii Medycznej uczył pediatrii studentów i specjalizujących się lekarzy. Od 22 lat prowadzi własny gabinet pediatryczny w Podkowie Leśnej.

Doktor Jeziorska

Lek. med. MARTA JEZIORSKA

Dermatolog - Wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dermatologii 108 Szpitala Wojskowego w Ełku, w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz w Oddziale Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Posiada dorobek naukowy w postaci licznych prac w czasopismach krajowych oraz wystąpieniach na zjazdach naukowych. Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę z zakresu dermatologii klinicznej.